S príchodom Vianoc už poznáme farby, ktoré budú dominovať svadbám v roku 2016. Vaša svadba si iste zaslúži veľkú pozornosť a v prípade výberu vhodných farieb platí toto pravidlo dvakrát .

S plánovaním svadby prichádzajú tie najväčšie a zásadné rozhodnutia. Každá nevesta a ženích má želanie, aby ten ich spoločný deň bol nezabudnuteľný. Nebudeme si nič nahovárať, ale nie je to úplne jednoduché, preto je dôležité prípravu nepodceniť. Ak ste práve jeden z páru, ktorý plánujú svadbu na nadchádzajúcu jar, tak je tento blog priamo pre vás.

Na úplnom začiatku by ste si mali zvoliť základnú farbu alebo kombináciu farieb, ktoré budú charakterizovať celý váš deň. Od vášho výberu sa potom bude odvíjať nákup doplnkov, dekorácie, kytice atď.

Ponúkame vám teda pár inšpirácií:

Ružová je klasická farba používaná v svadobných dekoráciách a prvá z vybraných farieb je Rose Quartz (ružový kremeň). Upokojujúci odtieň ružovej s jemnými tónmi, ktorý sa perfektne hodí k bielej a šedej farbe .

Odtieň oranžovej Peach Echo (broskyňa ) je jednou z ďalších jarných farieb pre rok 2016. Evokuje priateľské vlastnosti , teplo a určitú prístupnosť . V kombinácii s ružovou a zlatou farbou navodí neuveriteľne romantickú atmosféru .

Tento odtieň svetlo modrej urobí každú súčasť vašej svadby tak príjemnú, ako je samotné modré nebo nad vami. Skvelou kombináciou k odtieňu Serenity (bledo modrá ) je broskyňová farba .

Námorníkmi inšpirovaná modrá s názvom  Snorkel Blue (šnorchlová modrá 🙂  ). Táto farba v kombinácii s hnedou ( alebo inou neutrálnou farbou ) dodá vašej svadbe veľmi elegantný a rustikálny nádych .

Jemný odtieň aqua. To je  Limpet Shell ( morská mušla ). Podmanivosť jasné a svieže farby evokujúce modernú dobu. krásne ladí s bielou a bledunko ružovou a broskyňovou.

Väčšina spomínaných farieb je skôr pokojných a navodzujúcich nežnú atmosféru  Ale Buttercup ( levanduľová ) vás priblíži viac k letu a slnku. Pri dodaní kontrastné fialovej farby, zohrajú veľmi harmonický príbeh. Stačí vyskúšať kombinovať všetky odtiene žltej.

Snáď vám tieto malé inšpirácie pomohli pri neľahkom rozhodovaní 🙂

Ponúkame vám však aj zobár inšpirácií zo svadieb v Restaurant Gallery, kde sa tiež snažíme byť vždy v harmónii s aktuálnymi trendami a želaniami a spokojnosťou mladomanželov 🙂

Biela svadba