SVIATOČNÝ BRUNCH

 

Naša filozofia:

Od prvej chvíle existencie našej Restaurant Gallery v Bytči sa snažíme vybudovať si priateľský a individuálny vzťah s každým z Vás a predkladať Vám niečo viac, ako len dobré jedlo, ktoré ponúka väčšina reštaurácií v našom meste.

Vybudovali sme pre Vás elegantné, priestranné a moderné prostredie, ktoré dýcha umením a varíme pre Vás tú najlepšiu kvalitu z čerstvých, väčšinou slovenských, surovín. Ponúkame Vám aj jedlá, podporujúce zdravší životný štýl. Vieme totiž, že ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví a zvažujú, čo skonzumujú, je čím ďalej viac.

Okrem kvalitných, čerstvých a chutných produktov, na výbere ktorých sme si dávame obzvlášť záležať, Vám však naša Restaurant Gallery prináša aj gastronomické zážitky v podobe našich i svetových špecialít, ktoré pripravuje náš šéfkuchár, pán Peter Mokriš a organizujeme pre Vás aj  zábavné večery s osobnosťami z oblasti kultúry, politiky, medicíny i vedy.

Naše priestory i kuchyňa a obsluha sú Vám samozrejme k dispozícií pri organizovaní rodinných osláv, krstín, promócii, pomaturitných stretnutí, svadieb i karov.

 

Naša ponuka:

Iste poznáte neskoré víkendové, či iné sviatočné rána, keď si celá rodina dopraje kvalitný a dlhý spánok a nikomu sa nechce vstať z postele, aby pripravil pre všetkých neskoré raňajky, či skorý obed – BRUNCH. Vtedy by ste dali aj neviem čo zato, keby ste mali po ruke „stolček prestri sa“ a obyčajným lusknutím prstov by ste mali hotový výborný obed pre celú rodinu.

 

Nepotrebujete takýto zázračný stolček, stačí Vám využiť služby našej Restaurant Gallery a objednať si nedeľný, či sviatočný BRUNCH priamo k Vám domov.

 

A čo tak venovať celý posledný voľný deň tohtoročných prázdnin, 1. september, Vašim deťom a Vašim blízkym a nestarať sa o varenie obeda? Veď ďalšie septembrové dni už prinesú iba povinnosti a každodenný zhon a stres.

Ako to funguje?

 1. Vyberte si z našej ponuky – pričom môžete zvoliť aj doplnkový sortiment, ktorý uvediete v objednávke. Sviatočný BRUNCH, môžete venovať aj svojim blízkym, či známym ako darček – prekvapenie..
 2. Dokončite objednávku ( do 12.00 h. predošlého dňa, teda do 31. augusta 2015), uveďte meno, adresu, Vaše kontaktné údaje, termín a čas doručenia (štandardne medzi 11.00 – 13.00 h., alebo podľa dohody) a zvoľte spôsob platby.
 3. Objednávku, prosíme, realizovať písomne a doručiť e-mailom na adresu:

alebo osobne na recepciu Restaurant Gallery v Bytči.

 

Naše kontaktné údaje: Restaurant Gallery, Treskoňova, Bytča

Telefón: 0908 644 886

manažér reštaurácie: Mária Kováčiková

recepcia – bar: 0905 442 659

e-mail: info@restaurantgallery.sk 

Ďakujeme za Vašu objednávku a prosíme Vás o spätnú väzbu Vašej spokojnosti. Radi totiž prijmeme akékoľvek podnety na zdokonalenie, prípadne námety, čo by ste privítali v našich brunchoch v budúcnosti. Sme totiž závislí na Vašich prianiach a Vašej spokojnosti, a preto neváhajte a ozvite sa nám, prosím. .Radi Vám vyhovieme.

Dúfame, že náš úsmev, ktorý Vám doručíme spolu s našim brunchom, bude nákazlivý a spríjemní Vám celý deň – 1. september 2015 – nech už Vás čaká čokoľvek.

 

 

Naša ponuka:           

 1. Nedeľná kuracia polievka (vývar s mäskom, zeleninou a

domácimi rezancami)  1,20 EUR

počet porcií ……………………….

 1. Pre pánov! Černohorský rezeň z bravčovej krkovičky, zemiaková kaša, pikantný uhorkový šalát          6,50 EUR

počet porcií …………………………

 1. Panenka plnená hermelínom v bylinkovej kruste s omáčkou zo sušených paradajok, capary a cesnaku so zemiačkmi s viedenskou cibuľkou 9,- EUR

                                                počet porcií …………………………

 1. Pre dámy! Šalátové variácie s grilovaným hermelínom s hroznom a orechami, preliate medovo horčicovým dressingom 5,20 EUR

                                             počet porcií …………………………                            

 1. Tortilla, plnená kuracím mäskom a čerstvou zeleninou so smotanovým dressingom 6,20 EUR

                                              počet porcií …………………………

 1. Pre deti!  PIZZA CLASSICA – šunka, syr, kukurica s kečupom  4,50 EUR
 1. Palacinky s nutelou a ovocím 3,60 EUR

                                              počet porcií …………………………

 1. Dezert! Naše výborné tiramisu v poháriku

počet kusov…………………………..

 

Ďakujeme za Vašu objednávku a prajeme pekný deň!