Máte chuť na dobré grilované koleno alebo grilované rebierko? Tak príďte k nám do Restaurant Gallery a objednajte si ich. Naša originálna receptúra je výnimočná. Mäso je jemné, chutné, odpadáva od kosti a lahodnou chrumkavou kožou a vôňou vás dostane. Ich lahodnú chuť obohatí naša vlastná BBQ omáčka. Jej podmanivá sladká karamelová chuť s korenistým cibuľovým tónom Vás určite nenechá chladnými a privedie znova do našej reštaurácie

Kolená i rebierka sú podávané s chrenom, horčicou, uhorkami, baraními rohami, feferónkami, prípadne čerstvým šalátom, či čerstvou zeleninou a chrumkavým domácim chlebíkom..

Restaurant Gallery rozširuje v letných mesiacoch svoje menu a prichádza k Vám s ponukou chutných grilovaných špecialít s donáškou priamo k Vám, až do Vášho domu, bytu, či firmy.

U nás si môžete objednať neobmedzené množstvo grilovaných špecialít nielen na domáce oslavy, ale aj na firemné večierky, alebo na akúkoľvek akciu. Objednávky grilovaných pochúťok prijímame aspoň dva dni dopredu, aby sme ponúkané špeciality mohli pred grilovaním marinovať.

Nemáte chuť na bravčové? Skúste aj naše grilované kuracie krídelka so sladkou chilli omáčkou.

Objednávky prijímame na č. tel.: 0905/ 442 659 alebo 0918/644 886